PRIEBEH DOVOZU


Naša spoločnosť sprostredkúva dovoz vozidiel z krajín EÚ, no predovšetkým z Nemecka. Na základe špecifikácie, ktorú zadáte s údajmi o požadovanom vozidle vieme, o aké vozidlo máte záujem. Podľa Vašich požiadaviek na typ, farbu, výbavu a iné detaily Vám budú zaslané ponuky na e-mail.

Vo chvíli, keď sa rozhodnete pre konkrétne vozidlo, naša spoločnosť overuje všetky informácie podľa VIN čísla vozidla. Ak je vozidlo podľa VIN v poriadku a má pravidelný servis, rezervujeme ho. Následne Vám zašleme objednávku/zálohovú zmluvu, ktorú je potrebné pozorne prečítať a podpísať. Sú v nej obsiahnuté iniciály predajcu a zákazníka, podmienky dovozu spolu s technickými parametrami vozidla. Spolu s objednávkou obdržíte aj faktúru na zálohovú platbu vo výške 10% z celkovej ceny vozidla. Pravdepodobný termín dovozu vozidla do Slovenskej republiky budete vedieť už pri objednávaní. Po zaplatení zálohy v dohodnutej výške je pre vozidlo vyslaný poistený odťah. Dovoz vozidla vykonávajú odborne zaškolený zamestnanci, ktorí pred naložením samotného vozidla vykonávajú jeho prehliadku ako je napr. meranie laku kvalitnými meračmi, skušobná jazda, detailná prehliadka vozidla a jeho výbavy ... Po dovoze automobilu na Slovensko sa urobí Kontrola originality + všetky potrebné formality až po prihlásenie na ŠPZ. Pri preberaní vozidla na jednej z našich pobočiek, v Trenčíne alebo v Bratislave, vozidlo do zvyšnej sumy vyplácate na účet spoločnosti alebo financuje vozidlo leasingová spoločnosť.

V cene dovozu je zahrnutý kompletný balík služieb, ako:

K preberaniu vozidla si môžete prizvať odborníka prípadne môžeme zájsť s autom do servisu podľa Vášho výberu.

DODATOČNÉ SLUŽBY:

PREČO AUTO Z NEMECKA:

Trh automobilov v Nemecku poskytuje obrovské množstvo vozidiel. To zaisťuje bezproblémové vyhľadanie požadovaného vozidla. Navyše výrazne ušetríte, pretože európske ceny na trhu automobilov sú stabilnejšie a výrazne výhodnejšie.

Vďaka pravidelnému servisu vozidiel u autorizovaných predajcov a kvalite stavu vozoviek v Nemecku, sú ojazdené automobily preukázateľne zachovalejšie. Často sa nám stáva, že nové vozidlo, ktoré je u nás len na objednávku, stojí v Nemecku na showroome a je už registrované. Od 1. prihlásenia mu teda začala plynúť záruka a hoci vozidlo nejazdí, jeho cena sa znižuje. Vozidlá sú kupované od oficiálnych predajcov, čo zaručuje vždy overiteľnú pravosť a dáva garancie, že do vozidiel neboli vykonané zásahy či už vonkajšie alebo vnútorné. V Nemecku je uzákonené za trestné stáčanie kilometrov na tachometri, takže je ich stav pri predaji skutočný !

VÝHODY DOVOZU:

NEVÝHODY:

Ak sa však rozhodnete pre kúpu/dovoz automobilu z Nemecka/EU, prevezmeme na seba takmer všetky hore spomenuté “nevýhody” a odbremeníme vás od akejkoľvek technickej, logistickej a administratívnej časti spojenej s kúpou/dovozom auta zo zahraničia !

“Riziko kúpy vozidla od pochybných autobazárov či súkromných osôb cez našu spoločnosť je oproti individuálnemu dovozu takmer nulové. Nemecká preslávená kvalita a servis, bohatá ponuka a profesionalita nemeckých dodávateľov sú zárukou spokojnosti našich klientov. Klient je pre nás na prvom mieste, a preto sa snažíme čo najlepšie vyhovieť jeho individuálnym požiadavkám. Spokojnosť každého klienta je pre nás prvoradá. Ku každému sa snažíme pristupovať so serióznym, slušným a ústretovým prístupom.

Presvedčte sa aj vy o kvalite našich služieb, prípadne sa informujte o dovezených vozidlách do vášho mesta, okolia či okresu.

Na všetky ďalšie otázky ohľadne dovozu a ponuky nás neváhajte kontaktovať - Je to jednoduché, zavolajte nám , alebo napíšte a my Vám obratom zašleme ponuky.

Na všetky ďalšie otázky ohľadne dovozu a ponuky nás neváhajte kontaktovať. Váš PROFI CARS Tím.+421 910 703 911

proficars.sk@gmail.com